İLK DEFA ONAYLANACAKLAR İÇİN

1-Yüklediğiniz fotoğraflarınızın çözünürlüğü düşük, siyah beyaz ve bulanık olmayacak (Yüzünüz belli olacak şekilde NET olacak, fotoğraf karenizde başka kişi veya kişiler olmayacak), Ayrıca yüklediğiniz fotoğrafınızda açık tenli olmamanız gerekiyor, örf ve adetlere uygun olması gereklidir.

2-Profil açıklama kısmına cep telefonu numarasını yazan kişilerin profilleri onaylanmamaktadır. İletişim alanı kısmında yazılması gereken bölüme cep telefon numaranızı yazabilirsiniz.

3-Kendinizi düzgün bir üslupla ifade etmeniz gerekiyor.

4-Evlilik.gen.tr asla sıradan bir evlilik sitesi değildir, profil onaylarında çok hassas bir özelliğe sahiptir.

5-Ayrıca inceleme kriterlerimize göre niyetleri evlilik olmadığını tespit ettiğimiz kişilerin profillerini ASLA onaylamıyoruz.

DAHA ÖNCE PROFİLİ ONAYLANANLAR İÇİN

1-Profil açıklama kısmına cep telefonu numarasını yazan kişilerin veya birden çok farklı cep telefon numarası ile profil açmaya çalışanların profilleri onaylanmamaktadır. (SİSTEM SİZİ CEP TELEFON NUMARANIZA GÖRE DEĞİL, KİŞİSEL OLARAK SİZİ TESPİT EDEBİLMEKTEDİR)
(BU KONUDA ISRARCI OLURSANIZ SİSTEM SİZİ KİŞİSEL OLARAK TAMAMEN BLOKELEYECEKTİR)

2-Daha önce sitemizde yayınlanan profilinizin süresi dolduysa veya sildiyseniz, TEKRAR PROFİLİNİZ YAYINLANSIN istiyorsanız, profil oluştururken karşınıza çıkan talimatları yerine getirmeniz halinde profiliniz tekrar onaylanacaktır.

Yukarıdaki kurallara uyan kişilerin profilleri sitemizde onaylanmaktadır.

Evlilik.gen.tr içerisinde yaşadığınız herhangi bir sorun yada cevaplanması gerektiğini düşündüğünüz her türlü sorularınız için günün her saati info@evlilik.gen.tr e-posta adresine yazabilirsiniz.

Sık sorulan sorular ?

Bize Ulaşın
Sıkça Sorulan Sorular
Gizlilik ve Kullanım Koşulları

© Evlilik.gen.tr, Tüm hakları saklıdır/div>