EVLİLİK TEKLİFİ SÖZLERİ VE MESAJLARI

EVLİLİK TEKLİFİ SÖZLERİ VE MESAJLARI

En güzel evlilik teklifi mesaj ve sözlerini bu sayfada sizler için hazırladık, güzel ve anlamlı evlilik teklifi sözlerini ve mesajlarını evlilik düşündüğünüz kişiye kısa mesaj ile gönderin.

* Gözlerimi her sabah yanında açmak istiyorum.

* Geceleri uykun kaçtığında benimle aynı tavana bakar mısın?

* İkimizin kuracağı bir hayatın altına imzanı atar mısın?

* Her günü, her saati, her saniyeyi seninle beraber geçirmek istiyorum.

* Birlikte yaşamak değil, beraber yaşlanmak istiyorum.

* Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

* Hayat boyu bu filmin başrolünde benimle oynar mısın?

* Son nefesime kadar gözlerinin içinde gülmeme izin verir misin?

* Hayat boyu benimle aynı geceye uyuyup aynı sabaha uyanır mısın?

* Benimle ortak bir hafızaya, ortak bir geçmişe ve anılara sahip olmak ister misin?

* Nasıl ki adımla beraberdim şimdiye kadar hayatımın geri kalanında da seninle olmak istiyorum!

* Cebinde benimle aynı evin anahtarını taşır mısın?

* Benimle aynı evin faturasına "oha!" der misin?

* Ben tek maaşla geçinemiyorum evimin ikinci maaşı olur musun?

* Salonda uyuyakaldığımda kalk yerine yat diyenim olur musun?

* Benimle evlen yoksa ben seninle evlenirim!

* Müsaitsen evlenebilir miyiz?

* Benimle her gece aynı uykuya dalar mısın?

* Hatıram değil, hayatım olur musun?

* Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak için benimle evlenir misin?

* Rüyalarımda gördüğüm sensin, her dakikam sensin. Nefesim olur musun?

* Annemin kaynanan olmasını istermisin?

* Güzelim, kim alacak seni şu yaştan sonra, hadi evlenek ha?

* Sanki ben dünyaya gelirken seni bulacağım ve seninle her şeyin sonsuza dek değişeceği belliydi. Sanki her şey çoktan belirlenmiş, gözlerin gözlerime öğretilmişti. Hiç zorlanmadım sana alışırken… Kadere inanır mısın? Ben seninle inanıyorum. Benim kaderim sensin benimle evlenir misin?

* Sabahları gözlerimi açar açmaz görmeyi istediğim yüz, senin yüzün. Duymak istediğim ilk ses, senin sesin. Öyle tanıdık ki her şey… Sanki asırlardır tanıyormuşum gibi seni. Hep varmışsın ve hep olacakmışsın gibi. Saçlarımdaki ilk beyazı sen gör, yaşlandığımda gözlüğü nereye koyduğumu sen bul, ilaçlarımı sen hatırlat. Evlen benimle.

* Sabahları senden önce uyanıp yüzünü izlemek, kötü bir rüya gördüğünde sana su uzatıp “geçti” demek, akşamları kumanda kavgası yapmak, sonra hemen barışmak, sona çorabımın diğer eşinin yerini sormak istiyorum. Bunca basit şeyler yalnızca seninle anlam buluyor. Var olan her şeyin anlamı sensin.

* Yazılan bütün şiirleri, söylenen bütün şarkıları daha iyi anlıyorum artık. Bize yazılmış sanki hepsi. Aşk, nasılda büyütüyor insan kalbini. Ben artık kendi şarkımızı söylemek istiyorum.

* Biliyorum her şey öyle bilindik ki… su içmek gibi, yemek yemek gibi, sevdiğin filmi izlemek, evi temizlemek yada işe gitmek gibi… Ya o filmi birlikte izlersek, ya sen temizlik yaparken yardım eden ben olursam sana, ya her sabah işe ben bırakır, akşam ben alırsam, ya her akşam sana sarılarak yatar ve öperek uyandırırsam seni… İşte her şey öyle bilindik, ve öylesine güzel ki… Bu hayatı ve bu hayali benimle paylaşır mısın?

* Ben seninle sadece bu dünyada değil ahirette de birlikte olmak istiyorum. Cennete kadar bana eşlik eder misin meleğim benimle evlenir misin?

* Huzur bulduğum, aşkı tanıdığım Gözlerinde hayatı bulduğum Bir ömür huzurum olur musun, Benimle evlenir misin?

* Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

* İster güneyden gelen karayel, ister kuzeyden gelen poyraz ol, dilersen beni tümden ıslatan sağanaklar ol, güneşinle yanıp, serinliğine bırakayım kendimi, denizinde. Umut ol bana, her şey çok güzel olacak de. Sımsıkı sar üşütmem seni de, çocuklarımız olacak bize benzeyecekler de. Evlen benimle.

* Seninle güldüm, seninle ağladım ben. Yaşamı sende bulup sende doğdum ben. Hiçbir şey tadımlık, bir anlık, bir adım sonrası yalnızlık olsun istemiyorum. Tüm aşkım, tüm varlığımla sorsam sana; benimle evlenir misin?

Bize Ulaşın
Sıkça Sorulan Sorular
Gizlilik ve Kullanım Koşulları

© Evlilik.gen.tr, Tüm hakları saklıdır